Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Novinky 2014

Velká aktualizace

 

Intenzivka s Peťou Hamšíkovou

V dubnu jsme se zúčastnili intenzivky pod vedením Peti Hamšíkové. Když jsme přišli na cvičák v Litoměřicích tak jsme se připravili a pak jsme šli cvičit. Parkury byli moc krásné a mi jsme se s Cleinkou moc snažili a docela nám to šlo a bavilo nás to.Jeden veliký parkur jsme měli rozdělený na tři části a něco nám šlo i nešlo ,ale jinak intenzivka byla supera byla tam i Zuzka s Dášenkou,které si taky hezky zacvičili.A jak co říct? intenzivka byla moc super a těším se zase na nějakou další.A tady je video z intenzivky:

https://www.youtube.com/watch?v=rB5Vh-VBcU0&list=UUq78DZBq5La3eHIPCHNO6ng

Operace

Rozhodla jsem se asi moc dobře.Cleinku jsem dala vykastrovat.Po dlouhém přemýšlení a rozvah jsem se rozhodla.V pátek šla na operaci a zvládla to.Za deset dní šla  na vyndaní stehů a bříško vypadalo moc dobře.Ještě pár dní nebudem trénovat,ale pak agility žačnem na plno.Také jsem Cleinku vyfotila v oblečku co těch 10 dní měla na sobě.

Zima

Letos zima no nebylo nic moc,ale jinak jsem byla i zato moc ráda.Nebyla jsem aspoň tolik promrzlá a Cleinka také ne.Nemusela jsem vyndavat Cleince zmrzlí sníh z tlapek  a bylo i trochu jednoduší.Tak aby jsme byli chvilku na sněhu tak jsme vyrazili na jeden den na běžky i s Cleinkou.Nejdřív jsem myslela,že poběžím s Clenkou na vodítku vedle běžek ale nešlo to.Tak jsem jí pustila a byla z nás nejšťastnejší.Mohla běhat jak se jí jen chtělo a také toho na běhala vís než mi.Nakonec jsme ujeli 8km.Až jsme přijeli domů tak Clea odpadla a spala a já také.Byl neskutečný zažitek a jsem ráda,že Clea na to reagovala trovna takto.Mám tady pár fotek z toho blbnutí:

  

O sněhovou vločku Louny

Naše první závody v tomto roce. Do Loun jsem se těšili a byla jsem moc nadšená,že jsem tam jela. Potkala jsem i tam pár pár lidí,které znám.Akorát  můj problém byl,že jsem pořádně neměla fyzičku a Cleinku jsem tak trochu nestíhala.Jinak s mími běhy jsem moc spokojená a jsem za to moc ráda,že jsem na tyto závody jela.A jak jsem vlastně dopadla? no asi takto.Agility disk,protože jsem si Cleinku neohlídala za zádama.Zkouška A2 ta se mi  moc povedla.Skončili jsme na 2.místě s čistým během a splnilijsme si poslední zkoušku do A3.A co jumping.Tam mi Cleinka v běhla do slalomu.Jinak jsem za všechno moc spokojená a těším se na další závody.

                                    

 

                                  

                    

 

 

 

                                                                    

                                                       

                                                                  

 

 

 
TOPlist